Faili Meçhul
http://failimechul.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 İleri>>
Cevapla
faili_mechul

Soundwave’de yaşadığımız mağduriyeti anlatan yazımı okuyan Coca-Cola İçecek’in Event Ekibi’nden Barlas Hünalp beni arayarak, bizim şikayetlerimizle ilgili bir araştırma yaptıklarını,, internetle ilgili dile getirdiğim sorunların yaşanmadığını fakat ORGANİZASYON EKİBİNİN EKSİKLİĞİNDEN dolayı canlı performansımızı sergileyememizin yarışmanın sonucunu direk etkilemesinden dolayı doğan mağduriyetimizden dolayı grubumuzdan özür dilemiştir. Herşey bir yana yarışma bittikten sonra ekibin bizimle ilgilenmesi hoş bir olay kendilerine grubum adına tekrar teşekkür ediyorum.     Emre "Faili Meçhul"
Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Haziran 2006 3:07 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
hyllarima

evet ya bencede bu grubun gelecegı var demolarını dınledım ben ozellıkle sevdanın Aslı nı tutyum amab boyle devam tebrıkler
Bu mesajın yazıldığı tarih : 13 Haziran 2006 8:57 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
faili_mechul

teşekkürler alper, organizasyona katılan seyirciden, grup elemanına, orda su satan adamdan, bira kutularını toplamak için orda bulunan çocuğa kadar herkes farkına varmıştır herhalde organizsyonun bozukluğundan :) zaten biz yeni kurulmuş bir grup olarak böyle şeylere alışmamız gerektiğinin farkına varmış olduk ama bunlar bizi yıldırmayacak aksine hırslandıracak, hatta hırslandırdı :) hedefimizi büyüttük, daha büyük, en büyük platformlarda görüşmek dileğiyle..    Emre-Faili Meçhul(solist)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Haziran 2006 10:51 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
alperpolat

Merhabalar "Faili Meçhul" ;

Öncelikle soundwave ki başarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. "Künye" grubunu da tebrik etmeden geçemeyeceğim. Organizasyondaki eksiklikler kısmında tamamiyle sizlere katılıyorum. bencede çok eksiklik vardı. ve hiçbir grup eminim kendi performansını tama olarak sergileyemedi..başka organizasyonlarda görüsmek dileğiyle..Sevgiler!!

                                                                       Alper POLAT
                                                                            " TIME "

Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Haziran 2006 10:18 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
faili_mechul

Soundwave 1ncisi belli oldu! KONYA - KÜNYE Grubum adına kendilerini tebrik ediyorum!

Fakat organizasyonun eksiklerinden bahsetmeden geçemiycem.. Bir kere başvuru süresinde yarışmanın amatör beste yarışması olduğu ibaresi geçiyordu ve ilk başlarda gruplar kendi şarkıları olmadan katılamıyorlardı.Daha sonra nedendir bilinmez yetkililer bize yarışmanın beste değilde performans yarışması olduğunu bestenin çok önemli olmadığını söylediler.Kendi grubum adına konuşmam gerekirse, kendi kampüsümüzde canlı performansımızı sergileyeceğimizi düşündüğümüz gün ve sahne almamıza 2 saat kala bizi arayan yetkililer gelirken yanımızda Demo Cd’mizi almamız gerektiğini çünkü enstrüman bulamadıklarını ve bizim playback yapıcağımızı söylediler.Yeni yetme bir grup olan biz bunu kabul edip Coca-Cola Soundwave Şenlik alanına geldiğimizde diğer gruba’da aynı şekilde davranıldığını ve gitaristlerinin playback yapmaya gelmeyeceğini bu yüzden tartışma yaşandığını gördük.Diğer grubun çekilmesiyle bizim grubumuz PLAYBACK’ini yapıp yine yetkililerce Celal Bayar Üniversitesi birincisi olarak finalde yer almaya hak kazandığımız söylendi. FAKAT BURDA PLAYBACK YAPTIĞIMIZ GEREKÇESİYLE BİZİM GRUBUMUZADA CANLI PERFORMANSINI SERGİLEME ŞANSI TANINACAĞI, BUNDAN SONRA BÜTÜN GRUPLARIN PLAYBACK YAPACAĞI, İSTANBULDA DÜZENLENECEK BİR ORGANİZASYONLA BÜTÜN GRUPLARIN CANLI SAHNE ALACAKLARI Ve SAHNE PERFORMANSLARININ BUNA GÖRE BELİRLENECEĞİ yine Aynı yetkilikerce söylendi. Ve bizde turne kapsamında Manisa’dan sonra ilk il olan BALIKESİR’i takip ettik ve bize söylenen herşeyin yalan olduğunu anladık. Bizden sonra sahne alan bütün gruplar kendi illerinde canlı performanslarını sergilerken ve buna göre değerlendirilirken biz bu kategoriden "0" puan aldık.(!)Diğer bir komedi ise organizasyonun internet sitesinde yaşandı.26 Mayısta oylamaya sunulacağı söylenen gruplar 24 Mayıs’ta siteye kondu.Fakat demo cd’mizde 3 şarkı bulunması ve ilk şarkının kendi şarkımız olmasına rağmen son parça upload edildi buna neye göre karar verildi meçhul.Hadi onu geçtim asıl rezalet sitenin programlanmasında yaşanıyor.Siteyi kim açtıysai koca COCA-COLA organizasyonun sitesini hangi firmaya yada şahsa yaptırıyorsa artık aynı hesaptan sınırsız şekilde oy kullanılabiliyordu. Yani kullanıcı adını ve parolasını giren birisi aynı gruba istediği kadar oy kullanabiliyordu.Bunun adil olmayacağını organizasyonun resmi sitesine defalarca mail atmama rağmen kimse ilgilenmedi. nedendir bilinmez 1 haziran günü sitedeki bu eksiklik giderildi(ogüne kadar geçen süre zarfı boyunca olan oldu tabi) ve 2 haziran günü oylama sonuçları noter huzurunda sayıldı. Sonuç ortada tek söylemek istediğim ismi bukadar büyük olan COCA-COLA firmasına böyle bir organizasyon hiç yakışmadı..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 7 Haziran 2006 6:26 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
core_memo

gayet basarılı bi grup tebrik ederim
ayrıca arkadsalrımızın yaptıgı www.dikenlitel.net adresinide mutlaka ziyaret edin arkadaslar

www.dikenlitel.net
Bu mesajın yazıldığı tarih : 4 Haziran 2006 2:36 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
veRfLucHT

popçuuuu ;) heyecanlısındır sen şimdi, yollara düşmüşsündür bile :)  olur ya görüşemeyiz, hepinize bol şans diliym dedim. mavi boncuğu soundwave sorası görmeniz muhtemel tabe ama bil işte hep destek tam destek ;) bi yerlerde izliyo olcam ;) sonuç ne olursa olsun şimdiden tebrikler, seviyoruz sizii ;)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 31 Mayıs 2006 2:09 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
_MeYMaN_

Arkadaşlar tebrik ediyorum. Gerçekten beğendim demoları. Özellikle vokalin sesi çok iyi. Takipçinizim bundan sonra..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 27 Mayıs 2006 8:15 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
TanSiYoNn

arkadaslar ’’ Tansiyon’’ Adına Hepinize Başarılar Demolarınız Cok Basarılı oLmus ÖZéLLikle Arap Sacı
Bu mesajın yazıldığı tarih : 25 Mayıs 2006 12:54 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
rockzone

ellerinise saglıq arkadaslarr...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Mayıs 2006 8:46 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 İleri>>