Faili Meçhul
http://failimechul.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 İleri>>
Cevapla
kafa1500

yaz yaz süper olmuş  . faili meçul bi hayranınız  -siyah alarm


www.siyahalarm.rockmekan.com
Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Aralık 2006 7:32 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
faili_mechul

17 Aralık 2006 - SILENCE BAR’dayız herkesi bekleriz...

(Edit : Yanlış tarih)

(faili_mechul tarafından 12 Aralık 2006 11:38 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 5 Aralık 2006 8:01 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
commo64wokal

arkadaslar tebrik ederim demolarınız güsel özellikle zaferlerim süper olmus vokal cok iyi söylemiş..basarılar diliyorum..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Kasım 2006 7:24 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
faili_mechul

Arkadaşlar grubumuz vizeler başladığından dolayı 2 hafta kadar siteden uzak kalacak.. Umarım siz burayı yalnız bırakmazsınz :) 2 Hafta sonra görüşmek üzere..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Kasım 2006 7:04 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
iShTRocK

eğer grup elemanlarına özel bişi sölüyosan özel mesaj diye bişi var bu sitede.onlara özel mesaj atarsın muattabını belirlersin.forum herkese açık.. foruma yazdıysan cevabını aldığın emre grup elemanı ben de bu grubun takipçisiyim. herkes yerini bilirse sorun olmaz sen keyfine bak.
ortada bi art niyet olmadığı gayet açık..senin art niyetin dışında!!
arkadaşlara başarılar dilerim, malesef biz hala kendileriyle ilgili bi haber alamadık..ayrıca üniversite grubunu anadolu lisesinde kuruldu diye tanıtman da hayret verici ama yorum yapmıcam:))sonuca gelirsek kişi kendinden bilmesin işi..herkes yolunu çizmiş..grup isim haklarını almış..stüdyoya girerken bi ara zahmet edip yetkili birine gitselerdi isim onların derdik dimi ama??
boş konuşmak yine sende patlıyo gördüğün üzre;)lafını laftan saymadık diye efelenme bana..laftan sayılcak laflar et saygı duyalım..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 27 Ekim 2006 11:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
faili_mechul

heytt bee yürü demek bizi savunanlarda varmış gerçi doğru söze kim nedesin dimi ama :) teşekkürler ama desteğinden dolayı! son şarkı olayına gelince zaten değiştirdik 1-2 haftaya çok güzel 3 şarkıyla geliorz beklemeye devam ;)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Ekim 2006 12:09 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
iShTRocK

kızdırmayın emreyi ;(
ya harbiden her yerde kurulan her grubu bilme imkanları var mı bu insanların??andolu lisesinde grup kurulmuş da hem de anadolu lisesi bilmem nerdeymiş de:))hadi yaw:))madem artığı bile hayat kurtarırdı nerde bu iki senelik kardeşlerimiz yaşındaki insanların kurduğu grup??var mı böle bi dava?? kıyas yaparken bile denkleri kıyaslıcaksın..burdan senin gibisinin çıkaracağı sonuç diğer elemanları kötülemem olacaktır büyük ihtimalle ama değil.. bu adamların geçmişine bi de kardeşlerimizin geçmişlerine bi bakmak lazım..e arada yaşlarına da bakarsan iyi olur tabi :)  kardeşlerimize hayatlarında başarılar diliyoruz ancak çamur at izi kalsın moduna dökmüşsün işi ama yakışmamış, eğreti durmuş :D ille de çamur diyosan başka bi yöntem denemek mantıklı olabilirdi ama artık çok geeeççç :))
bunun dışında emrecim canım son demoyu dinlettiğinde de biras atraksiyon lazım demiştim sana ama kendi imkanlarınla evde yaptığın bi kayıt olduğu için üstüne gelemicem haliyle.. yine de derim ki yakın zamanda bi ilgi bekliyo kendisi ;) seni tanıdığım için başta sana olmak üzere ’faili meçhul’e güveniyorum ;))
kendinize dikkat ediniz, beni özleyiniz.. yine gelijeeeemm :Pp saçlarının uzamasını bekliyorum :))))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Ekim 2006 12:53 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
mina84

demolar ii ses ve müzik uyumunu begendim ama olumsuzluk mutlaka herleste var... korkmayın destek verdiklerim arasında olacaksınız başarılarınızın devamını dilerim...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Ekim 2006 1:50 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
PENTA_PENTA

size de başarılarrr..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 21 Ekim 2006 10:38 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
faili_mechul

neyin nerde nezaman kurulduğunu takip edemeyiz.. Önemli olan kalıcı olarak bişeyler yapabilmiş olmandır. Biz bunu yaptığımıza inanıyoruz. Kalıcı olmasada arada bir toplanıp stüdyo yapan müzik adına birşeyler yapmaya çalışan gençlerede saygımız sonsuz! Ün yapmak gibi bir kaygımız yok! Başkasının ismini ününden yararlanalım diye çalma durumu olsaydı Duman koyardık zaten :) Artı ün yapıcak kadar kaliteli birşey yapsalardı ismimizi markalar tescil kurulundan onaylatmadan önce haberimiz olurdu.. Müzik adına paylaşımlarınızın  devam etmesi dileğiyle!

                                                            "FAİLİ MEÇHUL" -Solist- Emre

(faili_mechul tarafından 29 Eylül 2006 1:45 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 29 Eylül 2006 1:28 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 İleri>>